Ogłoszenie

 

Z głębokim smutkiem informujemy, że 21 lutego 2018 roku zmarł Tomasz Sikora – uczeń klasy 4TIb naszej szkoły.
Pogrzeb odbędzie się w piątek 23 lutego o godzinie 14 w kościele pw. Wszystkich Świętych w Zakliczynie koło Myślenic.
Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy najgłębszego współczucia.


 
Ogłoszenie

ZEBRANIE RADY PEDAGOGICZNEJ

27 LUTEGO 2018 r. /WTOREK/ GODZINA 15.35

 
Rozpoczęcie budowy nowego budynku informatycznego w Zespole Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach od dnia 12.02.2018 r.

 
Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej

 
Baltie 2018

Przypominamy o trwającym "Etapie domowym", którego zakończenie zostało przesunięte na 23 marca 2018 r. Zadania konkursowe są dostępne dla osób zapisanych na stronie baltie.net -> Baltie 2018 -> Etap domowy -> zakładka "Zadania".

Po tym czasie zostanie wybranych 20 uczestników z najwyższymi wynikami do etapu szkolnego, który odbędzie się pod koniec marca.

Osoby zainteresowane mogą jeszcze dokonać zapisu u następujących nauczycieli: Józefa Jaska, Krzysztofa Janusa oraz Patrycji Cholewy.

PC

 
Międzyszkolny Festiwal Informatyczny "Projekt na szóstkę"

Zapraszamy do udziału w Międzyszkolnym Festiwalu Informatycznym "Projekt na szóstkę".

Do konkursu mogą być zgłaszane autorskie projekty informatyczne wykonane samodzielnie lub w zespole (zespół mogą tworzyć maksymalnie 3 osoby). Przykładowe projekty, które mogą startować w konkursie, to:

•    aplikacja (program) desktop – program napisany w dowolnym języku, przeznaczony do zainstalowania na komputerze, laptopie
•    aplikacja mobilna – program napisany w dowolnym języku, przeznaczony do zainstalowania na urządzeniu przenośnym (telefon, smartfon, tablet)
•    aplikacja (strona) web – program napisany w dowolnym języku, wykonywany na serwerze web, prezentowany w przeglądarce internetowej
•    animacja (film) 3D – projekt wykonany za pomocą oprogramowania do grafiki 3D, wyeksportowany w postaci filmu w formacie obsługiwanym przez popularne odtwarzacze (avi, mpeg, mov, inne)
•    grafika 2D i 3D – statyczne obrazy 2D lub 3D, wykonane ręcznie i obrobione komputerowo, lub wykonane za pomocą oprogramowania do grafiki 3D, wyeksportowane w postaci jednego lub więcej plików w popularnych formatach (jpg, png, inne)
•    projekt muzyczny – utwór muzyczny skomponowany przy pomocy oprogramowania dedykowanego do tego celu, wyeksportowany w postaci pliku w  popularnym formacie (mp3, flac, inne)
•    inne.

Więcej…
 
IV miejsce - Powiatowy Turniej w halowej piłce nożnej dziewcząt

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 176