Godziny przyjęć Dyrektora Zespołu w sprawie skarg i wniosków
mgr Jerzy Cachel
Poniedziałek | 10.30 - 11.30 | 16.00 - 17.00
Godziny przyjęć pedagog / pedagog specjalny
mgr Zofia Lucyna Górecka
Poniedziałek | 8.00 - 15.00
Wtorek | 8.00 - 14.00
Środa | 11.00 - 16.00
Czwartek | 8.00 - 15.00
Piątek | 8.00 - 14.00
Godziny przyjęć psycholog / pedagog specjalny
mgr Aleksandra Wanat
Poniedziałek | 8.00 - 16.20
Wtorek | 8.00 - 14.20
Środa | 8.20 - 15.20
Czwartek | 10.00 - 17.00
Godziny otwarcia biblioteki
mgr Arleta Garbień
Poniedziałek | 10.00 - 16.00
Wtorek | 7.45 - 13.45
Środa | 7.45 - 13.45
Czwartek | 7.45 - 13.45
Piątek | 7.45 - 13.45
KONSULTACJE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW
Nauczyciel |
Dzień tygodnia |
Godzina |
Jerzy Cachel |
Poniedziałek |
9.30 – 10.30 |
Małgorzata Jakuta-Ćwierz |
Wtorek |
12.00 – 13.00 |
Anna Górlińska |
Czwartek |
14.00 – 15.00 |
Lucyna Zofia Górecka |
Środa |
16.00 – 17.00 |
Aleksandra Wanat |
Czwartek |
17.00 – 18.00 |
Arleta Garbień |
Poniedziałek |
16.00 – 17.00 |
Małgorzata Ambroży |
Poniedziałek |
11.15 – 12.15 |
Paweł Biela |
Poniedziałek |
12.50 – 13.05 |
14.00 – 14.45 |
||
Marta Biernat |
Wtorek |
14.50 – 15.35 |
Czwartek |
15.45 - 16.00 |
|
Danuta Burkat |
Czwartek |
13.15 – 13.45 |
Piątek |
13.15 – 13.45 |
|
Dominika Ceremon |
Piątek |
14.45 – 15.45 |
Patrycja Cholewa |
Czwartek |
12.30 – 13.30 |
Beata Dąbrowska |
Środa |
16.30 – 17.15 |
Piątek |
7.45 - 8.00 |
|
Bogdan Dąbrowski |
Środa |
10.00 – 11.00 |
Bożena Zduń |
Czwartek |
14.10 – 15.10 |
Elżbieta Górecka |
Czwartek |
12.30 – 13.30 |
Krzysztof Janus |
Środa |
16.00 – 17.00 |
Andrzej Jasek |
Czwartek |
16.30 – 17.30 |
Iwona Jasek |
Wtorek |
14.00 – 15.00 |
Józef Jasek |
Czwartek |
10.30 – 11.30 |
Mirosław Kasprzycki |
Piątek |
11.30 – 12.30 |
Małgorzata Krawczyk |
Wtorek |
12.20 – 13.05 |
15.45 – 16.00 |
||
Marek Kosakowski |
Piątek |
10.30 – 11.30 |
Grzegorz Kurowski |
Poniedziałek |
16.15 – 16.30 |
Czwartek |
15.45 – 16.30 |
|
Artur Madej |
Środa |
11.30 – 12.30 |
Jolanta Magiera |
Środa |
14.45 – 15.30 |
17.25 – 18.40 |
||
Małgorzata Marondel |
Czwartek |
10.30 – 11.30 |
Katarzyna Maślak |
Piątek |
11.15 – 12.15 |
Maria Misiaszek |
Poniedziałek |
12.30 – 13.00 |
Wtorek |
13.15 – 13.45 |
|
Kinga Nosal |
Środa |
14.45 – 15.45 |
Monika Ożóg |
Poniedziałek |
16.00 – 17.00 |
Przemysław Pączko |
Piątek |
14.45 – 15.45 |
Monika Pitek |
Środa |
11.30 – 12.30 |
Tomasz Plewa |
Czwartek |
10.30 – 11.30 |
Kinga Polak-Kukuła |
Środa |
12.30 – 13.30 |
Stanisława Pyzio |
Wtorek |
15.45 – 16.45 |
Joanna Ryś |
Piątek |
13.10 – 13.25 |
14.50 – 15.35 |
||
Leszek Krzelowski |
Czwartek |
11.15 – 12.15 |
Aleksandra Szymska |
Wtorek |
10.30 – 11.30 |
Grzegorz Skuza |
Poniedziałek |
11.15 – 12.15 |
Tomasz Tatar |
Piątek |
16.00 – 17.00 |
Barbara Tęczyńska |
Poniedziałek |
8.50 – 9.50 |
Joanna Ulman-Szczecińska |
Środa |
10.30 – 11.30 |
Dariusz Walas |
Poniedziałek |
11.15 – 12.15 |
Anna Zduń |
Czwartek |
13.55 – 14.50 |
Piątek |
9.35 – 9.40 |
|
Monika Zięba |
Czwartek |
14.45 – 15.45 |
Ewa Płachta |
Piątek |
10.30 – 11.30 |
Katarzyna Michalak |
Czwartek |
11.15 – 12.15 |
Grażyna Drożdż |
Czwartek |
9.40 - 10.10 |
Anna Bruzda |
Środa |
15.00 – 16.00 |
Danuta Murzyn |
Wtorek |
10.30 – 11.30 |
Agata Cieślik |
Poniedziałek, Wtorek |
13.45 – 14.00 |
Elżbieta Wójcik-Jackowska |
Poniedziałek |
14.20 - 14.50 |
Katarzyna Birnbaum |
Piątek |
11.15 – 12.15 |