Ogłoszenia
Ogłoszenie

Spotkanie Rady Rodziców

16 września 16.30

 
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

1 września 2020r.

Klasa

Godzina

Sala

Rodzaj zajęć

1TIa

11.00

Hala sportowa widownia

Spotkanie z Dyrekcją

Zajęcia z wychowawcą

 

1TIb

11.00

Hala sportowa

1TR

11.00

Hala sportowa

2TIa

10.30

1

Zajęcia z wychowawcą

2TIb

8.30

1

Zajęcia z wychowawcą

2TpR

9.30

2

Zajęcia z wychowawcą

2LO

9.30

16 (budynek informatyczny)

Zajęcia z wychowawcą

2TI

8.30

Hala sportowa widownia

Zajęcia z wychowawcą

2TR

10.30

15 (budynek informatyczny)

Zajęcia z wychowawcą

3TIa

8.30

3

Zajęcia z wychowawcą

3TIb

8.30

17 (budynek informatyczny)

Zajęcia z wychowawcą

3TG, 3TR

9.30

10

Zajęcia z wychowawcą

4TIa

11.30

4

Zajęcia z wychowawcą

4TIb

10.30

3

Zajęcia z wychowawcą

4TG, 4TR

9.30

4

Zajęcia z wychowawcą

 

Na terenie Zespołu Szkół obowiązują zasady bezpieczeństwa ustalone w Regulaminie funkcjonowania Szkoły w czasie pandemii.

 
Ogłoszenia

Zebranie Rady Pedagogicznej

28 sierpnia - 11.00


 

Zespół Wychowawczy - 28 sierpnia 12.00

Zespół Kultury Fizycznej - 28 sierpnia 13.00


 

Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

1 września

 
Lista przyjętych

Lista przyjętych  Technik informatyk

Lp

Nazwisko, imię

1

Bajer, Igor

2

Bednarz, Maksymilian

3

Biela, Adrian

4

Bołdak, Kacper, Sebastian

5

Borgosz, Kacper

6

Braś, Kamil

7

Cholewa, Krystian Karol

8

Chowaniec, Oskar

9

DEPTA, PIOTR

10

Filas, Krystian

11

Filipek, Krystian

12

Filipiec, Kamil

13

Gdula, Jakub

14

Hobot, Paweł

15

Irzyk, Mateusz

16

Jasiewicz, Jakub

17

Kaliciński, Konrad

18

Kędziora, Filip

19

Korabik, Jakub

20

Kozłow, Roman

21

Kucała, Filip

22

KUDŁACZ, JAKUB

23

Malina, Jakub

24

Malina, Oliwia

25

Mroskowiak, Krzysztof

26

Myśliwiec, Andrzej Władysław

27

Nędza, Michał

28

Oliwa, Jakub

29

Ożóg, Bartłomiej

30

Pajka, Dawid

31

Paluch, Gabriel Krzysztof

32

Per, Tomasz

33

Piegza, Marek

34

Przęczek, Paweł

35

Pustelnik, Paweł

36

Rogowski, Karol

37

SAJDAK, PATRYK

38

Sikora, Łukasz

39

Słowakiewicz, Dawid

40

Starzec, Martyna

41

Szafraniec, Filip

42

Szarek, Kacper

43

Szczurek, Szymon

44

Śliwa, Jakub

45

Ślusarczyk, Martyna

46

Światłoń, Bartłomiej Józef

47

Świerszcz, Przemysław Stanisław

48

Tylek, Dawid

49

Uchacz, Arkadiusz, Dariusz

50

Woźnica, Marcel

51

Wójcik, Arkadiusz

52

Ziembla, Dominik

53

Zięba, Paweł

 

Lista przyjętych TR

Lp

Nazwisko, imię

1

Baran, Daria

2

Bednarz, Małgorzata, Magdalena

3

Bednarz, Nikola

4

Górka, Kacper

5

Hobot, Krystian

6

Kazanecka, Nikola

7

Kubacka, Zuzanna

8

Kus, Magdalena

9

Lenartek, Kamil

10

Leśniak, Paulina

11

Luberda, Kamil

12

Molus, Justyna

13

Obst, Mikołaj

14

Ostafin, Magdalena

15

Piegza, Izabella

16

Podmokła, Patrycja

17

Przetocka, Klaudia

18

Rączka, Klaudia

19

Sala, Mateusz

20

Salawa, Amelia

21

Syjud, Adrian Stanisław

22

Szafraniec, Kamil

23

Urbanik, Aleksander

24

Wilk, Joanna

25

Woźniczka, Kamil

 
UWAGA MATURZYŚCI!

Informujemy, że odbiór wyników
z egzaminu maturalnego będzie możliwy od dnia 11.08.2020 r.
w godzinach 9.00 – 14.00.

Bardzo prosimy o dostosowanie się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia w celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa w obliczu panującej pandemii. Przy odbiorze świadectw obowiązują środki ochronne ust i nosa oraz dezynfekcja rąk.

Po odbiór wyników prosimy zgłaszać się pojedynczo.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 81