3 TG Mistrzem Szkoły w Piłce Nożnej

W dniu 26 marca rozegrana została faza finałowa tegorocznej edycji Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej, organizowanego dla uczniów Zespołu Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach. Zmierzyły się w niej trzy drużyny, które okazały się najlepsze w rozgrywkach grupowych: 4 TIa, 2 TIa oraz 3 TG. Mecze odbywały się w systemie każdy z każdym w wymiarze czasowym 2 x 10 min.

 

Zwycięstwo w turnieju przypadło klasie 3 TG, która pokonała obu rywali. II miejsce zajęła 2 TIa, natomiast na III uplasowała się 4 TIa.

Organizatorzy turnieju w osobach nauczycieli: Łukasza Drewienkiewicza i Marka Holochera, podobnie jak w poprzednich edycjach przyznali wyróżnienia indywidualne. Za najlepszego bramkarza uznali Filipa Profica z klasy 2 TIa, a za najlepszego zawodnika Dominika Sałacha z klasy 3 TG.

Nagrody w postaci dyplomów i sprzętu sportowego, ufundowanego przez Starostwo Powiatowe w Myślenicach, dla poszczególnych drużyn oraz laureatów wyróżnień indywidualnych wręczył na zakończenie Dyrektor Jerzy Cachel.

Wyniki:

4 TIa – 2 TIa 0:3

2 TIa – 3 TG 3:6

3 TG – 4 TIa 4:2

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: 3 TG

II miejsce: 2 TIa

III miejsce: 4 TIa

Ł.D.