II miejsce naszych piłkarzy ręcznych

W dniu 16.01.2020 r. odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej, zawody rozegrane zostały w hali widowiskowo – sportowej w Myślenicach.

Nasi piłkarze ręczni odnieśli ogromny sukces zajmując II miejsce w powiatowym turnieju w piłce ręcznej. Do turnieju zgłosiło się sześć szkół z powiatu myślenickiego.

 

Z fazy grupowej reprezentacja naszej szkoły wyszła z kompletem punków pokonując zawodników z Sułkowic i Dobczyc. W meczu finałowym zmierzyliśmy się z Małopolską Szkołą Gościnności, po bardzo zaciętym spotkaniu, w którym walka o zwycięstwo toczyła się do ostatniej sekundy ulegliśmy rywalom przegrywając mecz finałowy 5:6. Zwycięska bramka padła w ostatniej sekundzie meczu. Mecz finałowy był na bardzo wysokim poziomie sportowym, chłopaki pokazali charakter i ducha walki. Całej drużynie należą się ogromne brawa i słowa uznania za wspaniałą postawę sportową, zaangażowanie i walkę do ostatniego gwizdka sędziego.

Ogromne brawa i gratulacje chłopaki.

Zespół Szkół im. A. Średniawskiego reprezentowali: Dominik Suder, Konrad Korzeń, Filip Profic, Arkadiusz Suder, Mateusz Kurowski, Adrian Słowiak, Mateusz Trojan, Mikołaj Wyka, Szymon Łypik, Gabriel Rak, Paweł Pasiowiec, Paweł Podmokły, Karol Poradzisz i Arkadiusz Zegiel.