Dzień Mediów w Technikum Reklamy

Z okazji światowego Dnia Mediów nasza klasa 2TR z Zespołu Szkół Im. Andrzeja Średniawskiego zaprosiła przedstawicieli Myślenice iTV na warsztaty edukacyjne. Zajęcia rozpoczęły się od przedstawienia członków zespołu. Mieliśmy przyjemność wysłuchać Jarosława Chęć, Małgorzatę Miszczak, Ewelinę Mielecką-Stankiewicz oraz Dariusza Żmudzkiego.

Państwo chętnie posłuchali o naszych historiach i powodach, które skłoniły nas do wybrania właśnie kierunku reklamy. Przedstawiciele Myślenice iTV opowiadali o stworzonych przez siebie reklamach, projektach, które realizowali oraz o ciekawych i zabawnych sytuacjach z ich pracy. Mieliśmy możliwość zadawania nurtujących nas pytań, na które ekipa Myślenice iTV chętnie opowiadała.

Bardzo zainteresowała nas także kamera, którą mieliśmy możliwość zobaczyć w akcji. Zmotywowani przez gości spróbowaliśmy przeprowadzić wywiad przed kamerą. Doświadczenie to okazało się pouczające i pełne humoru. Podczas zakończenia spotkania dostaliśmy zaproszenie do studia Myślenice iTV, aby poznać pracę telewizyjną od przysłowiowej „kuchni”. Po spotkaniu od razu odwiedziliśmy stronę internetową Myślenice iTV aby poczytać jeszcze więcej. Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy uczestniczyć w tych warsztatach, ponieważ było to pouczające spotkanie dzięki któremu dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy.

Karolina Kluska
Izabela Hudaszek
Oliwia Ficek