Powalczą o tytuł Manager Roku

Miło nam poinformować, że dwa zespoły trzyosobowe z klasy 2 TI powalczą o tytuł Manager Roku w konkursie ekonomicznym dla szkół średnich organizowanym przez Fundację „Będzie Dobrze” ze Starego Sącza w ramach projektu „Edukacja – zdalnie i cyfrowo”. Opiekunem drużyn jest Kierownik kształcenia praktycznego – Pani Danuta Murzyn.

Konkurs „Manager Roku” to gra ekonomiczna, przeznaczona dla młodzieży szkół średnich województwa małopolskiego. Konkurs przeprowadzany jest w oparciu o Branżowe Symulacje Biznesowe REVAS. Celem konkursu jest podniesienie zdolności kierowniczych i analitycznych młodzieży oraz nabycie umiejętności pracy w grupie. Rywalizacja ma na celu pokazanie funkcjonowania firmy w rzeczywistych warunkach rynkowych i podniesienie kompetencji przedsiębiorczych uczestników.

Konkurs składa się z dwóch rund rozgrywek - eliminacji i rozgrywki finałowej. Uczniowie w zespołach wcielają się w zarząd wirtualnego przedsiębiorstwa i w kolejnych etapach (odpowiadających kolejnym miesiącom roku) podejmują wymagane decyzje związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa w warunkach konkurencji. Dla każdej rundy przed uruchomieniem rozgrywki zostanie wylosowana branża (obszar działalności wirtualnego przedsiębiorstwa). Zespoły pracują w celu uzyskania jak najlepszego wyniku ekonomicznego. Wynik ten zostanie wyliczony i podany przez symulację biznesową REVAS. Osiem najlepszych zespołów, z najlepszymi wynikami z działalności przejdzie do rundy finałowej. Zwycięski zespół otrzyma tytuł "Managera Roku", certyfikat oraz nagrody rzeczowe. Zespoły, które zajmą kolejne miejsca zostaną uhonorowane dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki! Do boju Drużyny!

MO

 

Powalczą o tytuł Menager Roku