Coroczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZS im. A. Średniawskiego rozstrzygnięty

W tegorocznym Turnieju brały udział drużyny z 16 klas naszej szkoły. Po trzech miesiącach rywalizacji grupowej, ćwierćfinałach i półfinałach, nadszedł czas wielkiego finału.

Po dramatycznym, wyrównanym i stojącym na bardzo wysokim poziomie sportowym spotkaniu, zwycięska okazała się klasa 4 TIb, która po dogrywce i serii rzutów karnych pokonała swoich rywali z klasy 2 TIa, która, co warto podkreślić, w finale turnieju zameldowała się drugi raz z rzędu.

Sukces drużyny chłopców w zawodach w siatkówkę

W dniu 11.12.2023 odbyły się zawody międzyszkolne w piłce siatkowej. O medale walczyło sześć drużyn.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Zawody sportowe - badminton

Dnia 30.10.2023 roku na hali sportowej przy ZS im Średniawskiego w Myślenicach odbyły się międzyszkolne zawody sportowe w badmintonie.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Kategoria DZIĘWCZĘTA:

  • Moskal Maria 1Loh
  • Ostafin Magdalena 4 TR
  • Gawęda Natalia 5TpR

Kategoria CHŁOPCY:

  • Kuzio Maciej 4 TR
  • Ostafin Szymon 5TIb

dyrektor Jerzy Cachel wręcza puchar

I miejsce – klasa 4TI

II miejsce – klasa 1TIa

III miejsce – klasa 3TIb

IV miejsce – klasa 4TIb

Wszystkich uczestnikom dziękujemy za udział a finalistom – gratulujemy.

Najlepsze biegaczki, a wśród nich Karolina Bazyl z klasy 4TR

Dnia 17 października 2022 roku na obiektach sportowych Orła Myślenice odbyły Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe im. Kazimierza Raby. Naszą Szkołę na tych zawodach reprezentowali Faustyna Karpierz, Karolina Bazyl, Justyna Molus, Danuta Skrzyp, Edyta Surówka, Karol Słowik, Robert Ochman, Dmytro Kovtoniuk oraz Bartłomiej Wójcik. W męskiej kategorii złotym medalistą został uczeń ze Średniawskiego- Karol Słowik. Natomiast w kategorii żeńskiej brąz wywalczyła Karolina Bazyl. Wielkie gratulacje !!!

Przed zawodami, na trybunach nasze modelki - piłkarki pozowały do zdjęć

Ależ to były emocje. 21 października na orliku przy naszej szkole odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt. Reprezentację ZS im.Średniawskiego tworzyły kobiety z klasy 4TR- Ewa, Karolina, Weronika, Asia, Faustyna, Eliza, Kinga K., Kinga M. Kinga P.. Nasze piękne panie zajęły 3 miejsce. Serdeczne gratulacje.

W tym samym dniu odbył się mecz zaprzyjaźnionych kobiecych drużyn z ZS im. A.Średniawskiego oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. W meczu pomiędzy tymi drużynami nie zabrakło sportowej radości, zaangażowania oraz wielu bramek. Nieistotny był wynik rywalizacji sportowej. Liczyła się tylko wspaniała zabawa.