- Szczegóły
7 kwietnia 2025 roku w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu, odbyła się konferencja pod hasłem „Kryzys psychiczny – zrozumieć, wspierać, zapobiegać”. Wydarzenie to zgromadziło ekspertów oraz osoby zainteresowane tematyką zdrowia psychicznego, oferując cenne informacje na temat wsparcia i profilaktyki osób w kryzysie psychicznym. Naszą Szkołę reprezentowały na tym wydarzeniu pedagog Zofia Górecka oraz psycholog Aleksandra Wanat.
- Szczegóły
8 kwietnia, w naszej Szkole odbyło się wyjątkowe wydarzenie – Masterclass biznesowy, który poprowadziła Weronika Leśniak, studentka TETR College of Business.
Celem spotkania było nie tylko zainspirowanie młodzieży do podejmowania działań przedsiębiorczych, ale także przełamanie popularnego wśród młodych ludzi przekonania, że brak doświadczenia stanowi barierę w zakładaniu własnego biznesu. Spotkanie miało charakter interaktywny, a Weronika, opierając się na własnych doświadczeniach, zaprezentowała jak można działać i odnosić sukcesy nawet w młodym wieku.
- Szczegóły
W dniu 07.03.2025 w naszej szkole został przeprowadzony I etap X edycji Ogólnopolskiego Konkursu z języka niemieckiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Turbolandeskunde – wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego ”.
W etapie szkolnym wzięło udział 21 uczniów. Trzyosobowe drużyny rozwiązywały test wiedzy o Niemczech. Najwięcej punktów uzyskała drużyna w składzie: Jakub Brzezicki, Dominik Fryc i Michał Galas – uczniowie klasy 4TIa i to oni reprezentowali naszą szkołę w etapie regionalnym.
- Szczegóły
Święta Wielkanocne to czas otuchy, optymizmu i nadziei. Chcąc w tym szczególnym czasie podzielić się z innymi pozytywną energią, uczniowie klasy 3LOb oraz 3TR wykonali kartki świąteczne dla Seniorów – podopiecznych Domu Seniora w Drogini. Mamy nadzieję, że każda otrzymana kartka wywoła radość i uśmiech obdarowanej osoby.
JU
- Szczegóły
Szanowna Dyrekcjo, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły, Uczniowie i Rodzice
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych
Samorząd Uczniowski pragnie złożyć Państwu
najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i spokoju.
Niech ten wyjątkowy czas przyniesie odrodzenie sił,
chwile wytchnienia oraz mnóstwo ciepła w gronie najbliższych.
Życzymy także niegasnącej energii, satysfakcji z pracy
oraz wielu powodów do uśmiechu – nie tylko w świąteczne dni.
Wesołego Alleluja!
Samorząd Uczniowski
- Szczegóły
Po wielu tygodniach zmagań sportowych w dniu 11 kwietnia 2025 roku zakończyliśmy Szkolny Turniej Piłki Siatkowej.
Wzięło w nim udział większość klas. Turniej przebiegał w sportowej i miłej atmosferze.
Uczniowie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w rozgrywkach.
Strona 19 z 85




