Godziny przyjęć Dyrektora Zespołu w sprawie skarg i wniosków

mgr Jerzy Cachel

Poniedziałek | 10.30 - 11.30 | 16.00 - 17.00

Godziny przyjęć pedagog / pedagog specjalny

mgr Zofia Lucyna Górecka

Poniedziałek | 8.00 - 15.00

Wtorek | 8.00 - 14.00

Środa | 11.00 - 16.00

Czwartek | 8.00 - 15.00

Piątek | 8.00 - 14.00

Godziny przyjęć psycholog / pedagog specjalny

mgr Aleksandra Wanat

Poniedziałek | 8.00 - 16.20

Wtorek | 8.00 - 14.20

Środa | 8.20 - 15.20

Czwartek | 10.00 - 17.00

Godziny otwarcia biblioteki

mgr Arleta Garbień

Poniedziałek | 10.00 - 16.00

Wtorek | 7.45 - 13.45

Środa | 7.45 - 13.45

Czwartek | 7.45 - 13.45

Piątek | 7.45 - 13.45

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW (od 23.01.2024)

Nauczyciel

Dzień tygodnia

Godzina

Jerzy Cachel

Poniedziałek

9.30 – 10.30

Małgorzata Jakuta-Ćwierz

Wtorek

12.00 – 13.00

Anna Górlińska

Czwartek

14.00 – 15.00

Lucyna Zofia Górecka

Środa

16.00 – 17.00

Aleksandra Wanat

Czwartek

17.00 – 18.00

Arleta Garbień

Poniedziałek

16.00 – 17.00

Małgorzata Ambroży

Poniedziałek

11.15 – 12.15

Paweł Biela

Poniedziałek

12.50 – 13.05

14.00 – 14.45

Marta Biernat

Wtorek

14.50 – 15.35

Czwartek

15.45 - 16.00

Danuta Burkat

Czwartek

13.15 – 13.45

Piątek

13.15 – 13.45

Dominika Ceremon

Piątek

14.45 – 15.45

Patrycja Cholewa

Czwartek

12.30 – 13.30

Beata Dąbrowska

Środa

16.30 – 17.15

Piątek

7.45 - 8.00

Bogdan Dąbrowski

Środa

10.00 – 11.00

Bożena Zduń

Czwartek

14.10 – 15.10

Elżbieta Górecka

Czwartek

12.30 – 13.30

Krzysztof Janus

Środa

16.00 – 17.00

Andrzej Jasek

Czwartek

16.30 – 17.30

Iwona Jasek

Wtorek

14.00 – 15.00

Józef Jasek

Czwartek

10.30 – 11.30

Mirosław Kasprzycki

Piątek

11.30 – 12.30

Małgorzata Krawczyk

Wtorek

12.20 – 13.05

15.45 – 16.00

Marek Kosakowski

Piątek

10.30 – 11.30

Grzegorz Kurowski

Poniedziałek

16.15 – 16.30

Czwartek

15.45 – 16.30

Artur Madej

Środa

11.30 – 12.30

Jolanta Magiera

Środa

14.45 – 15.30

17.25 – 18.40

Małgorzata Marondel

Czwartek

10.30 – 11.30

Katarzyna Maślak

Piątek

11.15 – 12.15

Maria Misiaszek

Poniedziałek

12.30 – 13.00

Wtorek

13.15 – 13.45

Kinga Nosal

Środa

14.45 – 15.45

Monika Ożóg

Poniedziałek

16.00 – 17.00

Przemysław Pączko

Piątek

14.45 – 15.45

Monika Pitek

Środa

11.30 – 12.30

Tomasz Plewa

Czwartek

10.30 – 11.30

Kinga Polak-Kukuła

Środa

12.30 – 13.30

Stanisława Pyzio

Wtorek

15.00 – 16.00

Joanna Ryś

Piątek

13.10 – 13.25

14.50 – 15.35

Leszek Krzelowski

Czwartek

11.15 – 12.15

Aleksandra Szymska

Wtorek

10.30 – 11.30

Grzegorz Skuza

Poniedziałek

11.15 – 12.15

Tomasz Tatar

Piątek

16.00 – 17.00

Barbara Tęczyńska

Poniedziałek

8.50 – 9.50

Joanna Ulman-Szczecińska

Środa

10.30 – 11.30

Dariusz Walas

Poniedziałek

11.15 – 12.15

Anna Zduń

Czwartek

13.55 – 14.50

Piątek

9.35 – 9.40

Monika Zięba

Czwartek

14.45 – 15.45

Ewa Płachta

Piątek

10.30 – 11.30

Katarzyna Michalak

Czwartek

11.15 – 12.15

Grażyna Drożdż

Czwartek

9.40 - 10.10

Anna Bruzda

Środa

15.00 – 16.00

Danuta Murzyn

Wtorek

10.30 – 11.30

Agata Cieślik

Poniedziałek, Wtorek

13.45 – 14.00

Elżbieta Wójcik-Jackowska

Poniedziałek

14.20 - 14.50

Katarzyna Birnbaum

Piątek

11.15 – 12.15

W przypadku ustalenia w wyznaczonym czasie konsultacji niezbędnego zastępstwa płatnego wyznacza się inny termin konsultacji.